Biznesa aviācija
Lidmašīna būs pilnībā jūsu rīcībā
Luksus klases lidmašīnas
VIP čartera reisu veikšanai aviosabiedrības nodrošina luksus klases lidmašīnas. Lidojums tādā lidmašīnā ir maksimāli komfortabls. Pasažierus apkalpo laipns personāls, kas atkarībā no pasažieru vēlmēm organizēs ērtu atpūtu vai radīs visus nepieciešamos apstākļus darbam. Luksus klases lidmašīnas ir aptīkotas ar telefonsakariem un interneta pieslēgumu.
VIP čarters – tā ir iespēja lidot:
  • uz vajadzīgo vietu,
  • vajadzīgajā laikā,
  • atsevišķā telpā,
  • ar maksimālu komfortu – vai tā būtu telpa darbam vai atpūtai.
Ātrāka pasu un muitas kontroles pabeigšana
Viena no svarīgām VIP čartera reisa servisa priekšrocībām ir ātrāka pasu un muitas kontroles pabeigšana. VIP čartera reisa lidojuma drošība un serviss ir ievērojami labāks par līdzīgiem parasto reisu rādītājiem Tādēļ, iegādājoties biļetes uz čartera reisiem, jums nav jāuztraucas par apkalpošanas kvalitāti.
Lidmašīna būs pilnībā jūsu rīcībā

Lidmašīna būs pilnībā jūsu rīcībā, tādēļ lidmašīnā pavadīto laiku varēsiet izmantot lietderīgi neatkarīgi no tā, vai skatīsities filmas vai strādāsit.


Ēdināšana VIP čartera reisos

Ēdināšana VIP čartera reisos tiek nodrošināta atbilstoši pasažieru vēlmēm. Ēdienu uz lidmašīnu piegādā no valsts labākajiem restorāniem, ņemot vērā visizsmalcinātāko gastronomisko gaumi, kāda varētu būt pasažieriem.