Kruīzi
Uzturot apkalpošanu visaugstākajā līmenī, mēs cenšamies saviem klientiem padarīt neaizmirstamu katru ceļojumu
Katrs kontinents ir skaists savā veidā

Nav noslēpums, ka katrs kontinents ir skaists savā veidā. Ar mums jūs varēsit atrast iedvesmu jebkurā pasaules vietā. Kad esat izvēlējies visaizraujošāko maršrutu un piemērotu kruīza kompāniju, ar prieku dodieties iekarot jūras plašumus! Ceļojums pa Vidusjūru vai citiem reģioniem dāvās jums ne tikai daudz jaunu iespaidu, bet arī nepārspētu komfortu.


Valodu un nacionālo barjeru neesamība
Ja neesat poliglots, ideāls variants ir kruīzi kopā ar krievvalodīgo grupām. Ekskursiju programma un apkalpošana dzimtajā valodā, aizraujošas iepazīšanās ar tautiešiem, izglītojoša saskarsme ar gidu – tas ir interesanta un komfortabla ceļojuma garants.
Kruīzi
  • Kruīzi pa Vidusjūru – civilizācijas šūpuli – patiks reģiona kultūras mantojuma cienītājiem.
  • Norvēģijas fjordu biezā augsega un sniegotās virsotnes, Jaunzēlandes neskartās dabas ainavas, Austrālijas korāļu rifi, Aļaskas sniegbaltie klajumi un vulkāni iekaros gleznainās un majestātiskās dabas cienītājus.
  • Dienvidamerikas tropiskie meži un kalnu virknes, svelmainās Āfrikas valdzinājums, neapdzīvoto salu neskartās ainavas pārsteigs eksotikas cienītāju iztēli.
  • Jūras kruīzs pa grandiozo, vairāk nekā 81 km garo Panamas kanālu vai Karību jūras baseina salām patiks neaizmirstamas atpūtas ceļotājiem.
  • Persijas līča austrumnieciskā mīklainība un Indijas noslēpumainība sajūsminās senatnes pazinējus.
„Pilsēta” uz kuģa
Omulīgi restorāni un bāri, aizraujošas diskotēkas un kazino, akvaparki un veikali – kruīza lainera infrastruktūra neatpaliek no tās, kāda ir labākajos mūsdienu kūrortos.