Salu noma
Lieliska ideja – uz laiku kļūt par saimnieku tropiskai salai
Visas privātās salas savā veidā ir unikālas

Salas noma ir pilnīgi loģiska izvēle tiem, kuri dod priekšroku individuālai atpūtai tikai to cilvēku sabiedrībā, ar kuriem kopā tiešām jūtas labi. Patīkamo norobežošanos no ārpasaules šeit papildina personalizēta apkalpošana un iespēja izpildīt jebkādas papildu vēlmes. Jūs aprūpēs īpaši atlasīts personāls. Atpūtu var dažādot ar niršanu, makšķerēšanu, zemūdens medībām, ūdens sporta veidiem, kā arī apkārtnes izpētīšanu ar privātiem helikopteriem un jahtām.

Mēs palīdzēsim izvēlēties tieši to, kas būs ideāli piemērota jums

Mēs palīdzēsim starp daudzām privātām salām izvēlēties tieši to, kas būs ideāli piemērota jums un jūsu tuviniekiem, kā arī pacentīsimies noorganizēt interesantu brīvā laika pavadīšanu. Pēc mūsu domām šāda veida atpūtas plānošanā vissvarīgākā ir tieši brīvā laika organizēšana. Mēs izvēlēsimies labākos vietējos speciālistus makšķerēšanā un citās aktīvās atpūtas jomās, un kopā ar viņiem padarīsim jūsu atpūtu neaizmirstamu.

Jubilejas, kāzas, korporatīvie pasākumi

Ja atpūtas vietā vēlaties draugu pulkā nosvinēt jubileju, kāzas, noorganizēt korporatīvo vai citu pasākumu ar lielu viesu skaitu, mēs esam gatavi uzņemties visas organizatoriskās rūpes un piegādāt uz salu visu nepieciešamo. Piemēram, ja uz izvēlētās salas nav koncertam nepieciešamā profesionālā mūzikas aprīkojuma, mēs to atvedīsim, uzstādīsim un noregulēsim. Ja uz izvēlētās salas nevar izvietoties visi viesi, mēs pie tās piebrauksim pietiekamu skaitu jahtu, lai varētu komfortabli izvietot visus svinību dalībniekus.

Pašlaik mēs piedāvājam tikai dažu salu aprakstus, bet pēc pieprasījuma sniegsim plašāku informāciju par daudzām privātām salām visā pasaulē.