Pasākumi un konferences
Galleon piedāvā palīdzību semināru, konferenču, kongresu un korporatīvo pasākumu organizēšanā
Semināri, konferences, kongresi
“Galleon” piedāvā palīdzību semināru, konferenču, kongresu un korporatīvo pasākumu organizēšanā. Jums var būt noderīga mūsu bagātā pieredze šajā jomā – jo īpaši, ja vēlaties ietaupīt laiku un naudu. Pateicoties tiešiem līgumiem un plašai konferenču zāļu, viesnīcu un atpūtas māju izvēlei, varēsim piedāvāt variantus visizsmalcinātākajai gaumei un visstingrākajam budžetam. „Galleon” nodrošinās pilnīgu pakalpojumu komplektu jebkuras tikšanās vai konferences noorganizēšanai.
Konferenču zāles
Mēs piedāvājam gan zāles ar 1000 vietām svinīgu sēžu un pasākumu organizēšanai, gan nelielas telpas darījumu tikšanos un sarunu vešanas mērķiem.
Uzturēšanās
Ņemot vērā jūsu vēlmes, mēs sagatavosim priekšlikumus pasākumu viesu un dalībnieku uzturēšanās organizēšanai. Tieši līgumi ar viesnīcām un atpūtas mājām ļauj saņemt nozīmīgas atlaides viesu izvietošanai.
Aprīkojums
Tā kā mēs piedāvājam vislabāko un drošāko aprīkojumu, jūs vienmēr varēsit būt pārliecināts, ka tehnika jūs nepievils. Mūsu speciālisti noregulēs tehniku, ieslēgs mikrofonus, projektorus, datorus un sinhronās tulkošanas aprīkojumu. Jums atliks tikai visu to izmantot.
Poligrāfiskie un telekomunikāciju pakalpojumi
„Galleon” nodrošina organizatorus un dalībniekus ar pilnīgu poligrāfisko un telekomunikācijas pakalpojumu komplektu. Tas ietver žetonus un drukātos materiālus. Mēs varam nodrošināt interaktīvo reģistrāciju un anketēšanu. Šim mērķim tiek izveidota pasākumam veltīta tīmekļa vietne. Tajā dalībnieki var reģistrēties, apmainīties viedokļiem un saņemt no organizatoriem visu vajadzīgo informāciju.
Tulku pakalpojumi
Jūsu rīcībā būs labākie tulki no jebkuras pasaules valodas.
Atpūta
Ja vēlaties apvienot darbu un atpūtu, ar prieku jums palīdzēsim: organizēsim neaizmirstamu programmu ar aktieru, mūziķu un konferansjē piedalīšanos. Pasākuma viesi un dalībnieki labi atpūtīsies un iegūs vispozitīvākās emocijas.
Ēdināšana
Organizējot ēdināšanu, tiks ņemtas vērā visas jūsu vēlmes.